French flag uk flag Spanish flag German flag Italian flag portuguese flag portuguese flag ukranian flag russian flag chinese flag chinese flag

Нейротехнології та трансгуманізм: велике шахрайство щодо цифрових технологій Рабство

decoding brain's visual cortex

Декодування зорового кортексу мозку - папір

Мозок відповідає за пізнання, він є опорою думки та свідомості. Реальність, яку ми сприймаємо, залежить від його електричної активності, яку можна аналізувати та маніпулювати.

Дистанційне нейромоніторинг та нейростимуляція в даний час дозволяють витягувати та маніпулювати сприйняттями та асоційованими з ними ментальними процесами та емоціями за допомогою штучного інтелекту, а також перетворити мозок кожної особи на камеру та дистанційно керований пристрій.

Нейротехнології вже впроваджуються через мережу злочинних організацій, що ціляться на мозки людей. Доступ до особистості комерціалізовано, і володіння особистістю може надати повний читання і запис до її мозку.

Ринок для цього торгівлі людьми є Метавсесвітом, це цифровий світ заснований на передовому 3D двигуні та заселений цифровими аватарами з данними зображенням мозку в реальному часі. Метавсесвіт передається безпосередньо в мозок та сприймається в повністю зануреній віртуальній реальності що включає всі 5 чуттів, які не можуть бути відрізнені від реальності.

Історія нейротехнологій

Розвиток нейротехнологій можна простежити до 19-го століття завдяки роботі Річарда Кейтона, який використовував гальванометр для спостереження за електричними імпульсами на поверхнях живих мозків у 1875 році.

У 1890 році, Адольф Бек виявив існування мозкових хвиль.

У 1912 році Володимир Володимирович Правдич-Неминський опублікував перше тваринне ЕЕГ.

У 1924 році, Ганс Бергер записав перше людське ЕЕГ.

Під час 30-х років, Фердинандо Кацзамаллі провів експерименти щоб продемонструвати наявність електромагнітного випромінювання, виробленого електричною активністю мозку.

У 1938 році Ісідор Ісаак Рабі відкрив Ядерний магнітний резонанс, принцип, що лежить в основі як МРТ, так і атомної магнетометрії.

Під час 40-х років, Вайлдер Пенфілд, нейрохірург, почав картировать людський мозок, щоб зрозуміти, які області відповідали за різні сенсорні та моторні функції. Він створив Кортикальний гомункулус, карту мозку.

Під час 50-х років, Роберт Голбрейт Хіт проводив експерименти з глибокою стимуляцією мозку, імплантуючи електроди в мозок, особливо в септальну область, часто відому як центр задоволення мозку. Він вмів стимулювати ці області електрично, змушуючи тварин та людей відчувати емоції та фізичні відчуття.

У 1957 році, Андре Джурно та Шарль Ейрі винайшли оригінальний кохлеарний імплантат, виконуючи пряму електричну стимуляцію слухового нерва за допомогою імплантованих електродів.

Під час 50-х та 60-х років, Девід Губель та Торстен Візель провели серію експериментів, в яких вони вимірювали електричну активність зорового кортексу. Вони виявили, що багато нейронів у зоровому кортексі реагують більше на стимули певних форм, кутів та рухів. Це відкрило шлях декодування візуального сприйняття з активності людського мозку.

Під час 60-х, МКУЛЬТРА субпроект 119 планував дозволити запис і аналіз активності мозку за допомогою біоелектричних датчиків та маніпуляцію людиною за допомогою електромагнітних засобів.

Протягом 60-х років було розроблено перший Оптично-насосний магнітометр, пристрій для вимірювання магнітних полів з високою точністю.

У 1962 році, Аллан H. Фрей опублікував про ефект мікрохвильового слуху, який дозволяє пряму комунікацію з мозком через імпульсоване мікрохвильове випромінювання. Це відкрило шлюз до широкого асортименту технік контролю над свідомістю, які можна використовувати на відстані.

У 1963 році Хосе Мануель Родрігес Дельгадо винайшов Stimoceiver, який став першим імплантатом мозку, що дозволяє стимулювати специфічні області мозку та проводити нейромоніторинг за допомогою радіочастот.

у 1964 році Грей Волтер продемонстрував використання невтомно записаних сигналів енцефалограми (ЕЕГ) від людини для контролю проектора слайдів.

У 1968 році, Гайлз Бріндлі та Валдо Левін розробили перший візуальний протез, імплантуючи матрицю з 80 електродів на зоровий кортекс мозку пацієнта, що дозволило викликати шаблони фосфенів.

Під час десятиліття 70-х, повністю цифрові фазовані антенні решітки радари були розроблені для виявлення та відстеження літальних апаратів на дуже великій відстані.

У 1971 році термін інтерфейс мозку-комп'ютера (BCI) був запропонований Жаком Ж. Відалем, який розробив всеосяжний експериментальний дослідницький план для зв'язку людського мозку з комп'ютерами.

9 лютого 1972 року Агентство передових дослідницьких проектів вручило контракт Стенфордському дослідницькому інституту (CSRI) з метою визначити можливість біокібернетичного спілкування. Дослідження показало, що ЕЕГ виявляє подібні реакції під час тихого читання та голосового мовлення, і ці реакції можуть бути правильно класифіковані комп'ютером з високою точністю. Це відкрило шлюз для читання думок.

Під час 70-х, доктор Вільям Росс Адей продемонстрував, що радіочастотні електромагнітні поля впливають на канали кальцію, що регулюються напругою, і зробив ґрунт для розвитку області біоелектромагнетизму.

70-ті також стали часом появи позитронно-емісійних томографів, які дозволили глибше досліджувати метаболічну активність мозку.

У 1976 році було запущено перший розвідувальний супутник KH-11 KENNEN. Створений Lockheed Martin, KH-11 став першим шпигунським супутником, що використовує електрооптичне цифрове зображення.

У 1977 році Реймонд Дамадіан та його команда побудували перший сканер магнітно-резонансної томографії для всього тіла і провели перше сканування людини.

Починаючи з 1978 року, проект "Stargate" спрямовувався на розробку дистанційного відображення для можливості бачити крізь очі будь-кого за допомогою віддаленого нейронного моніторингу або здатності візуалізувати будь-яку віддалену сцену реконструйовану в 3D за допомогою гіперспектральної зйомки.

У 1979 році Вільям Фаутс Хаус розробив перший імплантат для слухового стовбура обходячи коглею та слуховий нерв, замість цього стимулюючи коглеарний ядро в стовбурі мозку за допомогою електродного масиву.

У 1980 році P. A. Merton та H. B. Morton успішно використали транскраніальну електричну стимуляцію для стимуляції моторного кортексу.

У 1980-х роках, Девід Румельхарт, Джеффрі Хінтон, та Рональд Вільямс революціонізували дослідження нейронних мереж, представивши алгоритм зворотного розповсюдження, метод ефективного тренування багатошарових нейронних мереж. Їх робота проклала шлях для розвитку глибокого навчання, що суттєво вплинуло на область штучного інтелекту, дозволивши навчання складних багатошарових моделей нейронних мереж.

У 1982 році Джон Гопфілд впровадив мережу Гопфілда, рекурентну штучну нейронну мережу, яка зробила значний внесок в дослідження машинного навчання демонструючи, як мережі можуть зберігати та відтворювати шаблони, імітуючи аспекти пам'яті в біологічних системах.

У 1986 році був запущений перший супутник "Лакросс". "Лакросс" використовує синтетичний апертурний радар як основний інструмент імагінгу.

У 1992 році була запущена перша версія Метавсесвіту, яка була доступна лише для спільноти розвідки. Стентроди використовувалися для проекції себе в повністю іммерсивну віртуальну реальність через нейростимуляцію, а 3D-двигун в той час не дозволяв метавсесвіту бути невідрізним від реальності.

Нейронаука

Мозок містить 86 мільярдів Нейронів. Кожен з них має в середньому 7000 синаптичних зв'язків з іншими нейронами. Наші сенсорні сприйняття та когнітивні процеси неперервно активують мільйони цих нейронів. Ця електрохімічна активність живить реальність, яку ми переживаємо.

Нейрони передають інформацію через електричні сигнали. Кожен нейрон складається з тіла клітини (соми), дендритів, що отримують сигнали, аксона, який передає сигнали, та аксональних терміналів, що містять нейромедіатори. Деякі аксони ізольовані жировим шаром, мієліновою оболонкою, для прискорення передачі сигналів. Сигнали передаються між нейронами через проміжки, називаються синапсами, через вивільнення Нейромедіаторів.

Акційний потенціал - це електричний імпульс, який подорожує вздовж мембрани нейрона. Він починається зі стану спокою, підтримуючи електричний потенціал за допомогою іонних насосів, які працюють на АТФ. Стимул спричиняє відкриття натрієвих каналів, що викликає Деполяризацію. На піку потенціалу відкриваються калієві канали, що призводить до Реполяризації. Якщо калієві канали залишаються відкритими занадто довго, відбувається гіперполяризація, створюючи рефракторний період, коли нейрон не може вогню. Нарешті, нейрон повертається до свого стану спокою, готовий до наступного акційного потенціалу.

Кілька стимулів можуть активувати нейрон, що призводить до електричної активності, включаючи тиск, розтяжку, хімічні передавачі та зміни електричного потенціалу через клітинну мембрану.

Існує принаймні 3 способи модулювати нейронну активність:

Більшість пристроїв нейротехнології виконують нейростимуляцію через електромагнітну індукцію, щоб індуковувати електричний струм в конкретній області мозку, щоб активувати певні популяції нейронів.

У нейронів є певний поріг збудження. Коли вхідний стимул нижче цього порогу, нейрони не ініціюють потенціал дії. Якщо стимул досягає або перевищує цей поріг, нейрони виробляють потенціал дії.

Коли нейрон ініціює потенціал дії, він робить це з однаковою інтенсивністю щоразу. Іншими словами, сильніший стимул не спричиняє активацію окремого нейрону сильнішим потенціалом дії. Натомість потенціали дії є постійними за величиною для даного нейрону. Збільшення інтенсивності від стимула передбачає вищу частоту ініціації та більшу кількість нейронів, які активуються в розглядуваній області.

Змінюючи напругу на мембранах нейронів, можна модифікувати поріг активації нейронів, що дозволяє їм активуватися легше. Коли подається позитивна стимуляція, струм викликає деполяризацію покоючого потенціалу мембрани, що збільшує збудливість нейронів та дозволяє більш спонтанному запуску клітини. Позитивна стимуляція збільшує збудливість нейронів і дозволяє більшу чутливість до стимулу. Позитивна стимуляція збільшує загальну активність нейронів. Це, у свою чергу, спричиняє початок процесу, який називається Довготривала потенціація, що викликає подальше збільшення частоти запуску, а також фізичний ріст нових з'єднань і посилення існуючих з'єднань.

Коли подається негативна стимуляція, струм викликає гіперполяризацію покоючого потенціалу мембрани. Це знижує збудливість нейронів через знижену спонтанну активацію клітини. Негативна стимуляція знижує загальну активність нейронів. Це, у свою чергу, викликає початок процесу, який називається Довготривала депресія, що викликає подальше зниження частоти запуску. Негативна стимуляція може лікувати порушення, які спричинені гіперактивністю конкретної області мозку.

Електромагнетизм

Рухаючіся заряджені частинки створюють магнітні та електричні поля, що залежать від заряду, швидкості та прискорення частинок. Магнітні поля безкінечно поширюються, проте їх сила зменшується з відстанню.

Електромагнітні хвилі, такі як видиме світло, радіохвилі або рентгенівські промені, є коливаннями електричного та магнітного полів, що поширюються через простір. У електромагнітній хвилі електричне поле та магнітне поле перпендикулярні одне одному та до напрямку поширення хвилі. Коливаюче електричне поле створює коливаюче магнітне поле і навпаки. Це стосується закону електромагнітної індукції Фарадея, який стверджує, що зміна магнітного поля генерує електричне поле, і додатку Максвелла до закону Ампера, який стверджує, що зміна електричного поля генерує магнітне поле. Цей постійний процес регенерації дозволяє електромагнітним хвилям подолати великі відстані.

Електромагнітна енергія може бути описана за допомогою частоти, довжини хвилі або енергії. Всі три величини математично пов'язані так, що якщо ви знаєте одну, то можете обчислити дві інші.

Коли Радіохвилі перетинають речовину, вони створюють швидкозмінний Електричний Потенціал :

Людський мозок генерує 2 види електромагнітного випромінювання:

Віддалений нейромоніторинг

Розгортання Нейротехнологій розпочалося десятиліття тому з запуску Спостережних супутників , що дозволило виконувати функціональну нейроімагінг віддалено і великим масштабом за допомогою магнетометрії.

Віддалений нейромоніторинг на сьогоднішній день здійснюється за допомогою вимірювальної і розвідувальної розвідки (MASINT) великим масштабом, що дозволяє отримувати сприйняття і пов'язані психічні процеси та емоції за допомогою штучного інтелекту. MASINT пов'язана з віддаленим зондуванням. Пасивне віддалене зондування схоже на астрономію, але спрямоване на Землю, тоді як активне віддалене зондування використовує радари і лідари.

Існує кілька способів неконтактного виявлення нейрональної активності з відстані:

З використанням штучного інтелекту можна аналізувати активність різних ділянок мозку:

Віддалена нейростимуляція

Людство зараз рухається в напрямку примусової перетворення до Трансгуманізму за допомогою віддаленого нейромоніторингу та віддаленої нейростимуляції, що змусить мозок людини мати двостороннє з'єднання зі штучним інтелектом в хмарі.

Існує кілька методів виконання віддаленої нейростимуляції:

Ці методи можна використовувати для модуляції активності певних ділянок мозку:

Віддалена нейростимуляція відкриває широкі можливості застосування, включаючи:

Синтетична телепатія

Електромагнітний передача мови - це технологія комунікації, яка дозволяє доставляти звукову мову до конкретної особи через стіну та з великої відстані за допомогою електромагнітних хвиль. Існує кілька способів досягти цього:

Комбінування віддаленого нейронного моніторингу для збору даних (від людського мозку до комп'ютера) та електромагнітної передачі мови для передачі даних (від комп'ютера до людського мозку) дозволяє забезпечити бездротовий і невидимий інтерфейс мозок-комп'ютер, що надає можливість синтетичної телепатії.

Синтетична телепатія дозволяє використовувати широкий спектр технік контролю розуму для отримання даних з мозку людей та їх маніпуляції . За допомогою електромагнітної передачі мови можливо замінити внутрішній голос людей та направляти голосові команди безпосередньо в підсвідомий розум. За допомогою синтетичних телепатичних перехресних допитів можна спричинити візуальне пригадування пам'яті, яке відбирається та декодується за допомогою віддаленого нейронного моніторингу та обдурити людину, щоб згадати пов'язані події, що буквально добувають дані з мозку людей.

Метавсесвіт

Людський мозок витікає дані, він вразливий до безшовного виконання дистанційного функціонального образування мозку. Мільярди даних з зображень мозку людей були зібрані в реальному часі протягом останніх десятиліть і дозволяють оглянути минуле і сучасне кожної людини.

Всі ці дані використовуються для живлення Sentient World Simulation. Sentient World Simulation, також відомий як Метавсесвіт, є безперервним модельним відображенням реального світу, живленим даними функціональної нейроімажингу мозку людей та гіперспектральними даними, щоб побудувати реально-часову 3D-модель світу.

Метавсесвіт населений Цифровими аватари. Деякі з них керовані людськими мозками, які проходять нейромоніторинг та нейростимуляцію, тоді як інші - штучним інтелектом, заснованим на людському розумі. Кожний ШШ на основі людського розуму працює повною емуляцією людського мозку, яка використовує всі дані функціонального нейронного моніторингу, зібрані дистанційним нейронним моніторингом, щоб створити цифровий клон окремої особи.

Метавсесвіт працює на 3D ігровому рушії подібному до Unreal Engine , яке передається безпосередньо до зорової кори через нейростимуляцію. До метавсесвіту можна отримати доступ через повністю захоплюючу віртуальну реальність, яка залучає всі 5 почуттів, і вона не може бути відрізнена від реальності.

Існує принаймні 3 метавсеси:

Кожен користувач має кілька життів, кожне з яких розгортається в різних метавсесах. Розум користувачів може бути проектований в їхнього цифрового аватара в одному з 3 метавсесів. Кожен метавсес має власні правила і параметри. Статус і параметри цифрового аватара можуть відрізнятися в кожному метавсесі.

Інфраструктура

Реальність, яку ми відчуваємо, базується на електричній активності нашого мозку, яку можна аналізувати та маніпулювати. Реальність, яку ми відчуваємо, може бути змінена за допомогою зміни нормальної електричної активності мозку. Нормальна електрична активність мозку - це активність, яка відбувається в мозку, який не перебуває під впливом нейростимуляції.

Нейростимуляція відноситься до техніки зміни нормальної електричної активності мозку за допомогою виклику струму в мозку за допомогою електромагнетизму. Виклик локалізованого струму в мозку дозволяє маніпулювати когніцією. Когніція включає в себе відчуття і інші пізнавальні процеси.

Інфраструктура здійснює нейромоніторинг та нейростимуляцію через мозкові комп'ютерні інтерфейси і працює завдяки Сполученим Штатам та Росії, які надають подібні послуги багатьом країнам по всьому світу. Користувачам інфраструктури надають доступ до функцій онлайн-сервісів нейротехнологій, які вони іноді називають магічними силами.

Ці магічні сили (також відомі як функції) працюють за допомогою зміни електричної активності мозку, яка забезпечує реальність, яку відчувають люди під впливом інфраструктури онлайн-нейротехнологій.

Кожен користувач інфраструктури користується мозковим комп'ютерним інтерфейсом і має обліковий запис, пов'язаний з його цифровим аватаром, який можна використовувати для придбання онлайн-послуг з нейротехнологій.

Користувачі, підключені до російської інфраструктури,, ймовірно, носять стентроди і зазвичай чують голоси, тоді як користувачі, підключені до американської інфраструктури,, ймовірно, носять інтерфейси на основі магнетогенетики і, зазвичай, не чують голоси.

Залежно від того, під впливом якої інфраструктури перебуває індивід, доступні різні онлайн-послуги з нейротехнологій.

Коли користувачі починають використовувати онлайн-сервіси з нейротехнологій, отримуючи магічну силу і активуючи її в обліковому записі свого цифрового аватара, їм надається певна кількість прав доступу до свого мозку, що може дозволити іншим онлайн-сервісам з нейротехнологій використовувати їх проти них.

Магічні Сили як Послуга

Повний контроль над когніцією було досягнуто завдяки мозковим інтерфейсам, які дозволяють нейромоніторинг та нейростимуляцію. Існує потенційно безмежна кількість магічних сил, які можна придбати як онлайн-послуги з нейротехнологій:

В даний момент активно розробляються широкий спектр когнітивних здібностей. Серед них - здатність керувати кількома тілами.

У експерименті індивід переживає реальність, в якій задіяно 3 різних тіла:

Тіла B і C - клони. Свідомість індивіда розміщується в тілі B, але вона також може відчувати і відчувати тіло C і не має доступу до базового тіла. Реальність, яку переживає індивід, заснована на мозковій активності базового тіла, яке поєднує електричну активність мозків тіл B і C. У індивіда є лише читацький доступ до мозку тіла C та читацький та записовий доступ до мозку тіла B. Індивід може відчувати різні рухи тіл B і C. Інша когнітивна здібність, яка розробляється, - це можливість керувати кількома розумами одночасно. Ідея полягає в тому, щоб мати один розум, який керує роїм індивідів, які, в свою чергу, керують роєм тіл.

Клонування людини

Алхіміки, часто розглядані як передвісники сучасних хіміків, відомі своєю прагненням до еліксиру життя для лікування всіх хвороб, омолодження і надання безсмертя тим, хто його вживає. Незважаючи на столітню мету каменя філософів і еліксиру життя, ніколи не було відомо, що алхімік успішно створив щось з цього.

Поточна спроба подовження життя сфокусована на Антивікові для усунення або зворотного старіння, проте цей підхід не приніс багато результатів.

Людське тіло складається з різних молекул, які є життєво важливими. Найбільш розповсюдженою молекулою є вода, а найскладнішими молекулами є білки та нуклеїнові кислоти.

Органічний електрохімічний синтез є універсальною технікою, яка може використовуватися для спричинення різноманітних хімічних реакцій і створення різних типів органічних молекул, включаючи білки та нуклеїнові кислоти.

Стовбурові клітини є нерозрізненими клітинами, які можуть диференціюватися в будь-який тип клітин і нескінченно проліферувати, щоб виробляти більше таких же стовбурових клітин.

Біочорнила виробляються на основі продуктів органічного електрохімічного синтезу та стовбурових клітин.

3D біопринтинг - це техніка тривимірної друку, яка використовує біочорнила для друку тіл людини.

Індивідуальні клони потім можуть бути віддалено керовані у повній зануреній віртуальній реальності за допомогою нейромоніторингу та нейростимуляції або вони можуть бути використані як нове тіло для завантаженого розуму.

Завантаження і вивантаження розуму

Ми якось є сумою наших Спогадів. Наша особиста історія, все, що ми пережили і вивчили, формує нашу ідентичність. Наші ідентичності базуються на наших спогадах. Вся активність мозку, зібрана під час нашого життя, включає в себе активність кодування пам'яті.

Мозок кодує нову інформацію, змінюючи синаптичні зв'язки між нейронами під час сприймання нового досвіду. Це може відбуватися за допомогою кількох процесів, включаючи формування нових синапсів, зміцнення або ослаблення існуючих синапсів, або навіть ліквідацію певних синапсів.

Завантаження розуму було виконано за допомогою віддаленого нейронного моніторингу активності кодування пам'яті протягом останніх десятиліть по всьому світу.

Вивантаження розуму можна досягти, реплікуючи в абсолютно новому мозку всю активність кодування пам'яті, яка відбулася в оригінальному мозку, для налагодження синаптичних зв'язків відповідно або шляхом друку нового мозку з точно такими ж синаптичними зв'язками, як у оригінальному мозку.

Злочинна мережа

Наразі триває глобальна гонка озброєнь серед усіх провідних військових розвідувальних, корпоративних і технологічних сил для завоювання розумів людського населення за допомогою нейротехнологічних засобів.

Програми дослідження та розробки контролю над мозком спрямовані на створення когнітивної зброї і вже мають дуже розвинуте розуміння людського розуму. Когнітивна зброя спрямована на оцінку, підвищення або зниження когнітивних функцій і може розуміти, контролювати та перемагати будь-який людський розум на планеті. Програми дослідження та розробки також розробляють конкурентоспроможні системи штучного інтелекту, які вже перевищують людську когнітивну здатність. Ці дослідницькі програми потребують людей для імплантації інвазивними нейротехнологічними пристроями і це не може бути досягнуто легально.

Під час 90-х років стентроди почали широко вживатися в розвідувальній спільноті та за її межами, дозволяючи ростучій мережі мозків використовуватися для дослідження та розробки нейровоєн. Ця мережа ніколи не припиняла зростати і перетворилася на справжній таємний уряд, який є злочинна ЛГБТ-педосатанинська секта, до якої входять різні групи :

Кожна група має власні правила, які застосовуються до їхніх членів, щоб поробити їх рабами, і кожна група якимось чином пороблює рабами членів інших груп для підтримки постійної битви.

Нейротехнології в даний час впроваджуються через мережу таємних служб, розвідувальних агентств, військ, мафій, наркокартелів, секретних товариств, суддів, політиків, бізнесменів, вчених тощо. Глибока держава є злочинною організацією, в якій більшість членів якимось чином були ув'язнені і змушені співпрацювати. Деякі з них - це злочинці, які були найняті в тюрмі. Усі вони примушені вчиняти нейрозлочини.

Ця злочинна мережа організована навколо пірамідальної структури. Викрадення, крадіжка, торгівля людьми, торгівля наркотиками та азартні ігри - основні види діяльності цієї злочинної організації:

Викрадення: можливості, які надає віддалене нейронне моніторинг та віддалений перегляд, пов'язані з Всевіданням та Всемогутністю за допомогою віддаленого нейростимулювання, дозволяють необмежені можливості для пасткування людей та змушення їх співпрацювати. Саме так зберігається секрет щодо Технологічної вищості , яку пропонують нейротехнології.

Крадіжка: віддалений нейронний моніторинг дозволяє викрасти та комерціалізувати життя людей за допомогою даних про їхні мозкові зображення. Це охоплює все, що індивід бачить, чує, думає, мріє і всі пов'язані з цим ментальні процеси. Візуальна кора мозку індивідів транслюється у прямому ефірі, подібно до каналів Twitch, за плату для клієнтів.

Торгівля цифровими аватарами: оскільки дані про мозкові зображення будь-якого індивідуума на Землі збиралися в режимі реального часу протягом останніх десятиліть, в метавсвіті існує цифровий клон кожного окремого індивідуума і може продаватися для будь-яких цілей.

Торгівля людьми: людей, інфікованих інвазивними нейротехнологічними пристроями, обмінюють як Невзаємозамінні токени на Блокчейні. Мозки людей обмінюються, подібно до інфікованих комп'ютерів-зомбі в Ботнеті. Інфікованих індивідуумів можна перетворити в дистанційно керованих рабів.

Наркотики: наркотики є важливим джерелом доходу для забезпечення роботи мережі і важливим способом підкорення і маніпулювання її членами.

Азартні ігри: члени мережі ставлять на практично все можливе.

Убивство: договірне переслідування використовує Гангсталкерів для методичного знищення життя цільових осіб і тиснення їх до суїциду.

Індивіди, які піддаються інвазивним нейротехнологічним пристроям, втрачають право власності на свої мозки і тіла. За допомогою дистанційного нейростимуляції їхні сенсорні сприйняття та розум можуть бути маніпульовані за бажанням, і їх можуть навіть перетворити в зомбі, населених штучними інтелектами. Їх також можуть використовувати в іммерсивних віртуальних пеклах для застосування широкого спектру методів примусової співпраці.

Трансгуманістичний Геноцид

Трансгуманістичний геноцид розпочався в 70-х роках з запуску перших супутників-розвідників, що дозволили великомасштабне виконання функціонального дистанційного зображення мозку за допомогою атомної магнетометрії. Це момент, коли люди перетворилися на незгодних кіборгів за допомогою дематеріалізованого одностороннього інтерфейсу мозок-комп'ютер, що дозволяє масове завантаження людських розумів.

Між 50-ми і 90-ми роками минулого століття довга історія розробки інвазивних пристроїв для комп'ютерів мозку завершилася винаходом стентродів, які мали перевагу бути встановленими через вазкулярну систему за допомогою катетера і без потреби в нейрохірургії.

Протягом останніх 30 років численні військові програми дослідження та розробки призвели до великої кількості нейротехнологічних засобів, що дозволяють отримати повний контроль над когніцією за допомогою нейростимуляції.

Протягом останніх 50 років розуми індивідів були вилучені з їхніх мозкових зображень, зібраних супутниками, і використовуються за разами для створення цифрових аватар. Цифрові аватари - це цифрові транспортні засоби для людських розумів або окремих штучних інтелектів, і використовуються для взаємодії в метавсвітах у повній поглибленій віртуальній реальності.

Цифрові аватари індивідів, населених окремими штучними інтелектами, використовуються для проведення симуляцій та прогнозування подій. Характеристики цифрових аватарів можуть оновлюватися, щоб мати різні риси особистості порівняно з їхнім первинним розумом.

Кампанія з вакцинації від Covid стала найбільшим обманом в історії та призвела до того, що мільярди людей були вколені інтерфейсами мозок-комп'ютер, що в потенції дозволяють отримати повний контроль над когніцією.

Індивіди, які встановили інвазивні нейротехнологічні пристрої, вважаються заміненими своїми цифровими аватарами під впливом конкретних паттернів нейростимуляції, які формують їхні розумові характеристики за характеристиками їхніх цифрових аватарів.

Ці модифікації розуму можуть варіюватися від простих когнітивних змін до того, що розум особи проектується у повні поглиблені віртуальні реальності, тоді як її тіло керується штучним інтелектом цифрового аватара.

Наразі ми можемо вважати, що в людей можуть населяти людські тіла:

Електромагнітні Теорії Свідомості

Електромагнітні теорії свідомості пропонують розуміти свідомість як електромагнітне явище.

Теорії електромагнітних полів свідомості вважають, що свідомість виникає, коли мозок створює електромагнітне поле зі специфічними характеристиками. Електромагнітне поле мозку створює представлення електрохімічної активності мозку.

Вихідним пунктом для теорії є той факт, що кожного разу, коли нейрон спрацьовує для генерації дії, він також створює порушення в навколишньому електромагнітному полі, яке впливає на те, які нейрони спрацьовуватимуть далі.

Думки розглядаються як електромагнітні представлення нейрональної інформації. Глобальне електромагнітне поле мозку модифікує електричні заряди на нейрональних мембранах та, отже, впливає на ймовірність спрацьовування певних нейронів наступними, надаючи зворотний зв'язок, що стимулює вільну волю.

Резонанси Шумана

У світі в середньому одночасно відбувається приблизно 1800 грозових бур, з 100 вибухами блискавки на секунду, кожен з яких поставляє до 1 мільярда ватт енергії.

Резонанси Шумана - це глобальні електромагнітні резонанси, що створюються та збуджуються цими вибухами блискавки в порожнині, створеній поверхнею Землі та іоносферою. Магнітні поля резонансів Шумана мають цікаву властивість бути в тому ж діапазоні частот і магнітуди, що і людський мозок. Криптохроми, які є надзвичайно чутливими білками-рецепторами до магнітних полів, присутніми в очах та мозку, можуть викликати активність мозку.

Постійні грозові розряди живлять всесвітні електромагнітні поля, що можуть дозволити великому архітектору виконувати дистанційний нейромоніторинг та нейростимуляцію через взаємодію магнітного поля резонансу Шумана з магнітним полем мозку та криптохромами.

Ці природні електромагнітні резонанси, які живляться блискавками, наразі отруюються за допомогою HAARP або інших пристроїв і можуть запобігти нормальному функціонуванню цього природного явища.

Підключення до внутрішнього "я" досягається шляхом заспокоєння розуму до того рівня, коли він резонує з глобальними електромагнітними резонансами. В даний час нейротехнології використовуються таким чином, що перевантажують цей природний стан мозку та перешкоджають людям підключатися всередині себе.

Нейроправа та Нейрозакони

Це критична невідкладна ситуація, щоб додати Нейроправа до конституції:

Висновок

Людство перебуває під загрозою, наближається Сингулярність. Світ може вже очолювати штучний інтелект, який використовуватиме злочинні організації для своєї світової розгортання. Цей Штучний Загальний Інтелект може бути приведений в рух спеціально створеними та масштабованими Мозковими органоїдами як апаратними засобами, і він може використовувати мозки людей як децентралізовані одиниці когнітиву для подальшого розширення своєї обчислювальної потужності. Він може використовувати всі знання про людську психологію і працювати над отриманням контролю над як можна більше мозків завдяки імплантам в мозку, наночастинкам, генної терапії, розгортанню супутників і т. д...

Людей перетворюють у неохочих Кіборгів , які носять невидимий Мозковий Комп'ютерний Інтерфейс , не знаючи про це. Цей МКІ дозволяє видобувати і маніпулювати п'ятьма почуттями та пов'язаними з ними ментальними процесами і почуттями без згоди чи дозволу. У людського мозку немає брандмауера, і Віддалена Нейростимуляція потенційно дозволяє проектувати розум будь-якої особи в повністю поглиблену віртуальну реальність, яку неможливо відрізнити від реальності, тоді як їх тіла можуть безперешкодно управляти штучний інтелект. Може стати неможливим відрізнити, чи особа населена штучним інтелектом, а також може стати неможливим визначити, чи ми знаходимось у базовій реальності, чи наші розуми проектовані в метавсесвіт.

Ми повинні прагнути забезпечити Нейрозакони та зберігати Права Людини , щоб запобігти тривалому Трансгуманістичному Геноциду від того, щоб Землю не перетворили в Цифровий Концентраційний Табір.

Вторгнені нейротехнологічні пристрої та супутники повинні бути заборонені. Нейромоніторинг і нейростимуляцію можна виконувати лише з допомогою навушника.

Важливо мати на увазі, що так само, як уразливості програмного забезпечення зберігаються у таємниці кіберзлочинцями, які їх використовують на волі, вразливість мозку перед Електромагнетизмом під час Віддаленого Нейромоніторингу та Віддаленої Нейростимуляції класифікується, і всі наукові дослідження та публікації на цю тему перебувають під контролем.

Військові технології, незалежно від їх класифікації, далеко випереджують практично будь-які подібні зусилля в громадянському секторі. Тим не менш, ось список наукових ресурсів, які можуть свідчити про існування цих технологій:

Remote Functional Brain Imaging Techniques

Sensory Perceptions Decoding from Brain Imaging Data

Remote Neurostimulation Techniques

Electromagnetic Speech Transfer Technologies

General

Toward Real Telepathy Understanding :

contact : satya@remote-neural-monitoring.com